koltuk yıkama

Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama hizmetini, sizlerin ev ve iş yerlerinizde, ofislerinizde kullandığınız her türlü koltuk için veriyoruz. Koltuklar ev ve işyerimizde en yoğun olarak kullanılan eşyalar olduklarından dolayı zamanla kirlenir. Önceden genellikle annelerimiz eline bez ve deterjan alarak silerdi, ancak o kadar yorgunluğa rağmen hiçbir zaman % 100 hijyen sağlayamazlardı.

Biz sizler için hem % 100 hijyeni garanti ediyoruz hem de yorulmanıza engel oluyoruz.  Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız, müşteri memnuniyetten kast ettiğimiz hem temizlik hem de uygun fiyatlarımızdır ve bu sayede de müşteri devamlılığıdır.

Koltuk Yıkatmak İstiyorum,  Nelere Dikkat Etmeliyim?

Firmamızda Koltuk Yıkama İşlemi Nasıl Yapılıyor?

Koltuk yıkama evlerde de koltuk yıkama firmalarında da yapılan bir işlemdir. Yalnız; evde yıkama işleminde koltuklar yıkandıktan sonra kurutulamadığı için çok sağlıklı değildir. Bu nedenle koltuk yıkama firmalarına götürülüp yıkatılması daha sağlıklı olacaktır.

Biz firma olarak son derece gelişmiş koltuk yıkama makineleri ile anti bakteriyel deterjanlar ve şampuanlar kullanarak koltuklarını yıkıyoruz.  Bu sayede size hem temizlik hem de sağlık sunuyoruz. Bu hizmeti verirken en büyük hedefimiz müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlamak ve uygun fiyatlarla bütçenize zarar vermemektir.

Koltuk Yıkamadaki İşlem Aşamalarımız

  • Hangi koltuk kumaşı hangi deterjanla ne kadar sürede yıkanır, bunun kontrolü için koltuk kumaşı incelenir.
  • Koltuklar öncelikle iyice temizlenir, temizlenmeden yıkanması hijyenik olmayacaktır.
  • Koltuk kumaşına uygun deterjan, şampuan vs. kullanılarak koltuklar itinayla yıkanır.
  • Özellikle lekeli yerler tespit edilip lekeleri çıkartmak için leke çıkarıcılar ilgili bölgeye uygulanır.
  • Yıkama tamamlandıktan sonra kurutma işlemi yapılır ve bu son adımla yıkama tamamlanmış olur.

Böylelikle işinde uzman profesyonel kadromuzla koltuklarınıza zarar vermeden temizlenmesini sağlamış oluruz.

Bize her zaman irtibat numaralamazdan arayabilirsiniz. En iyi temizliği sunmak için uzman ekip ve teknolojik makinelerimizle her zaman hizmetinizdeyiz.

 

 

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir