Ataşehir Koltuk Yıkama

Ataşehir koltuk yıkama

Koltuklar evimizin en çok kullanılan eşyalarındandır fakat kullandığımız diğer eşyalar gibi kirlendiğini çok fark etmeyiz. Oysaki koltuklar evimizin en çok kirlenen eşyasıdır. Koltuklar üzerinde geçirdiğimiz zamanı da düşündüğümüzde bu durum çok normal gelmektedir. Çünkü vücudumuzdaki kir ve ter koltuk yüzeyine çok kolay bir şekilde geçmektedir. Ayrıca koltuk yüzeyinde görünmese bile koltuklar tozlanmaktadır. Koltuklarımızı genellikle üzerine bir şey döküldüğünde sileriz. Bu silme işlemi koltuktaki lekeyi sadece yüzeysel olarak çıkartır, kiri dibe göndererek koltuk içine hapseder ve kirin koltukta kalmasını sağlar. Bu durum koltuklarda bakteri üremesine yol açar. Hijyenik olmayan bu durumların ortadan kalkması ve koltukların içine hapsolan kirlerin de temizlenebilmesi için profesyonel bir yıkamaya ihtiyaç vardır. Çünkü profesyonel olmayan Ataşehir koltuk yıkama metotları koltukları tam olarak temizleyemez.

 

olarak koltuklarınızı en iyi şekilde yıkamayı vaat ediyoruz. Profesyonel yıkama için her türlü ekipmana sahip olan firmamız, koltuklarınızın kumaşına ve rengine zarar vermeden özel deterjanlar ile koltuklarınızı yıkıyoruz. Özel vakum makinelerimiz ile koltuğunuza yerleşmiş kir ve lekeleri kısa bir sürede ortadan kaldırıyoruz. Yıkama işlemlerimiz sırasında kullandığımız deterjanlar ve makineler koltuklarınızı asla yıpratmamaktadır. Evde yapılan koltuk silme işleminin ardından yaşadığınız uzun süren ıslaklık sorununu bizimle asla yaşamazsınız. Koltuk diplerinde kalan görünmeyen kirler işlemlerimiz sonrası tamamen ortadan kalkmakta ve koltuğunuz size yepyeni bir koltuk olarak geri dönmektedir. Tertemiz koltuklara sahip olmak için bize ulaşmanız yeterlidir.

IMG-20150324-WA0009

İstanbul genelinde koltuk yıkama fiyatları hakkında sizlere bilgiler vermeye devam ederken çevre ilçelerde hizmet veren firmaları da sizlere önermeye devam ediyoruz. Kadıköy ilçesine hizmet veren Kadıköy koltuk yıkama firması güvenli olarak koltuk temizleme hizmeti sunmaktadır. Ücretsiz servisleri ile verdikleri hizmetten faydalanmak isterseniz ilgili şirket ile iletişime geçebilirsiniz.

Ümraniye’de hizmet sunan Ümraniye koltuk temizleme firması ise yıllardır koltuk yıkama alanında hizmet veren, bilinir ve güvenilir bir firmadır. Uygun fiyatları ile tercih edilebilecek kurumlardan bir tanesidir.

Ataşehir koltuk yıkama olarak koltuklarınızı en iyi şekilde yıkamayı vaat ediyoruz. Profesyonel yıkama için her türlü ekipmana sahip olan firmamız, koltuklarınızın kumaşına ve rengine zarar vermeden özel deterjanlar ile koltuklarınızı yıkıyoruz. Özel vakum makinelerimiz ile koltuğunuza yerleşmiş kir ve lekeleri kısa bir sürede ortadan kaldırıyoruz. Yıkama işlemlerimiz sırasında kullandığımız deterjanlar ve makineler koltuklarınızı asla yıpratmamaktadır. Evde yapılan koltuk silme işleminin ardından yaşadığınız uzun süren ıslaklık sorununu bizimle asla yaşamazsınız. Koltuk diplerinde kalan görünmeyen kirler koltuk yıkama işlemlerimiz sonrası tamamen ortadan kalkmakta ve koltuğunuz size yepyeni bir koltuk olarak geri dönmektedir. Tertemiz koltuklara sahip olmak için bize ulaşmanız yeterlidir.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir