Bahçelievler Yerinde Yıkama

Evinizin hijyeni için, eşyalarınızı yerinde yıkıyoruz!

Evinizde sık kullanılan yatak, halı, koltuk gibi eşyalarınızda bir süre sonra lekeler oluştuğunda ve kirlendiğinde, temizletmeye ihtiyaç duyarsınız. Evinizdeki yerinden kaldırılması mümkün olmayan yatak, halı, koltuk gibi eşyalar, bulunduğu ortamda yıkanır. Özellikle duvardan duvara halılar, yapıştırıcılarla yere sabitlendiğinden, yıkanması için sökülmesi ve tekrar yapıştırılması büyük bir maliyet gerektirir. Bu da kesenizi fazlasıyla etkileyecektir. Bahçelievler Yerinde Yıkama ile büyük maliyetlere katlanmadan temizlik işlemlerini yaptırabilirsiniz. Firma olarak hizmet sunduğumuz alanlar; cami, otel, ofis, ev vb. gibi mekânlardır. Gün içinde, eşyaların yıkanması mümkün olmayan yerlere, mesai saatleri dışında da hizmet vermekteyiz.

IMG-20150323-WA0018

Bahçelievler yerinde yıkama olarak, evinizdeki eşyalarınızı istediğiniz zamanda gelip yerinde yıkıyoruz. Her tür kumaştan yapılan koltuk, yatak ve tüm halı türlerinin temizlik işlemlerini yerinde gerçekleştiriyoruz. Temizletmek istediğiniz eşyalar doğru makinelerle ve doğru kişiler tarafından yıkanmazsa sonuçlar daha büyük problem yaratabilir. Bu hizmeti alırken firma seçiminde dikkatli olmalısınız. Bazı firmalara temizlik işleminin sonunda, eşyaların lekelerinin çıkmaması sebebiyle müşterilerini hayal kırıklığına uğratmakta ve temizlik işlemini tekrarlamadıkları için işlerini yardıa bırakmaktadırlar. İşinin ehli olmayan bazı kişiler ve firmalar tarafından yapılmaya çalışılan bu hizmet, Bahçelievler Yerinde Yıkama tarafından profesyonel bir ekip ve uzman personel tarafından verilmektedir. Firmamız, deneyimlerini siz müşterileriyle paylaşmak için kurulmuştur. Eşyalarınızı temizletirken beklenmedik sürprizlerle karşılaşmak istemiyorsanız firmamıza gelin.

Eviniz Zeytinburnu’da ise ve daha yakın bir servisimizden hizmet almak isterseniz Zeytinburnu koltuk temizleme şubemizden de hizmet alabilirsiniz. Garantili yıkama servislerimizle gözünüz arkada kalmadan koltuklarınızın temizliğini yaptırabilirsiniz.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir