Beylikdüzü koltuk yıkama

Beylikdüzü koltuk yıkama 23 yıldır hizmet vermektedir. Evlerinizi süsleyen ve artık birer parçası olan koltuklarınızı yıkatmaya karar verdiyseniz çok doğru bir tercih yapmışsınız demektir. Peki, bu koltukları yıkatmak istiyorum ama acaba fiyat olarak ne kadar tutar ya da aile bütçemi çok etkiler mi gibi sorularınız varsa şimdiden içiniz rahat olabilir.

Koltuklarınızı sizlerin de tahmin ettiğinizden çok daha uygun fiyatlara yıkıyoruz. Bu güne kadar koltukları silmek için harcadığınız tonlarca paraları bir düşünün. Bin bir çeşit deterjanlar kullandınız. Bazı zorlandığınız lekeler için bir sürü yöntemler denediniz. Daha iyi temizlensin diye çok fazla deterjan tükettiniz bu seferde deterjanlar kimyasal ürünler insan sağlığı için çok zararlı dediniz ve koltukların deterjanlardan arıtmak için çok fazla su tükettiniz. Tabi bunlardan sonrada birde koltukları kurutmaya çabaladınız. Sadece bununla kalmadı bir de bunların hepsini kendinizi yorarak zaman harcayarak yaptınız. Aslında kendi sağlığınızı da hep ikinci planda bıraktınız.

Biz de Beylikdüzü Koltuk Yıkama olarak hem sizlerin sağlığınızı hem de aile bütçenizi düşünerek çok uygun fiyatlarla koltuklarınızın cinsine ve yapısına bağlı olarak 100tl ve 150tl fiyat aralığında koltuklarınızı yıkıyoruz. Hem sizlere gerçek temizlik sunuyoruz hem de yaptığımız bu temizliğin garantisini veriyoruz. Aynı zamanda da koltuk yıkama da kendimize çok güveniyoruz. Deterjanlar için bir sürü para harcamaya artık bir son deyin. Sizde gerçek bir temizlik istiyorsanız Beylikdüzü Koltuk Yıkamayı tercih edin.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir