Büyükçekmece Koltuk Yıkama

Büyükçekmece koltuk yıkama

Koltuk yıkama hizmeti sunan firmamız, sizlere kaliteli ve uygun fiyatlarda hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Alanında uzman personeller; koltuklarınızı, oturma gruplarınızı, hatta sandalyelerinizi sizlerin gözü önünde temizlemekte ve ilk günkü yeni görüntüsüne kavuşturmaktadır.  Büyükçekmece koltuk yıkama firmamız ile kirlenen koltuklarınız itina ile temizlenmektedir. Kirlenen koltukların artık dert edilmesine gerek yok. Çünkü en inatçı kirleri dahi, kullandığımız özel materyaller ve kimyasallar ile söküp atmaktayız. Kullanılan malzemeler özel olarak tasarlanmış ve üretilmiştir.

IMG-20150323-WA0014

Büyükçekmece koltuk yıkama fiyatları

Koltuk yıkama, sizler için çekilmez bir eziyet olsa da, firmamız için oldukça basit ve çözülmesi kolay bir sorun olarak görülmektedir. Hatta sorun olmaktan çıkıp bunu meslek edindiğimiz için zevkle ve itinayla yapmaktayız. Koltuklar arasında biriken tozlar, hayvan kılları, yemek kırıntıları ve buna benzer diğer faktörler, sizler ve sevdikleriniz için sağlık açısından tehlike oluşturmaktadır. Çünkü bu tip faktörler mikropların oluşumunda rol oynamaktadır. Bizler, kullandığımız makinelerle, bu kirlerden ve mikroplardan arındırdığımız koltuklarınızı, sizlere ilk hali gibi teslim ediyoruz. Büyükçekmece koltuk yıkama fiyatları koltukların sayısına ve cins modeline göre değişkenlik göstermektedir.

IMG-20150323-WA0017

Koltuk yıkama işlemi yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli husus yüzeysel tozların değil, daha çok derine nüfuz eden tozların ve mikropların temizlenmesidir. Bunun yanı sıra kumaşların üzerine dökülen bir takım maddeler kirli görüntüye yol açtığı için kumaşa zarar vermeden temizlenilmesi gerekir. İşte Büyükçekmece koltuk yıkama firmamız, koltuklarınıza ve kumaşlarına zarar vermeden üst düzey emiş güçlü makineler ve tamamen zararsız olarak tasarlanmış şampuanlar ile temizlenmektedir.

Servis güzergahlarımız

Bir çok bölgede temizlik hizmetleri sunuyoruz. Eyüp Koltuk Yıkama firmamız tüm çevresine sandalye, yatak, halı ve koltuk yıkama hizmetleri vermektedir. Garantili olarak verdiğimiz hizmetlerimiz hakkında tam bilgiye müşteri hizmetlerimizi arayarak ulaşabilirsiniz. Haftanın her günü bizden hizmet alabilirsiniz. Pazar dahil hizmet vermekteyiz.

Fatih’te bir çok temizlik hizmeti sunmaktayız. Hizmetlerimizin başlıcası Fatih Koltuk Temizleme hizmetidir. Müşterilerimiz en çok koltuk temizleme ile alakalı sorun yaşamaktalar. Bu nedenle koltukların temizliği hakkında hizmet vermeye başladık. Gelen talepleri karşılayabilecek ekipler kurarak sizlere en kaliteli temizlik hizmeti vermeye gayret ediyoruz.

Bir diğer hizmet verdiğimiz şubemizde Güngören Koltuk Yıkamacı hizmetimizdir. Tüm Güngören semtlerine hizmet vermekteyiz. Pazar günleri, bayram günleri, arefe günleri yılın 365 günü bu hizmeti kapınıza kadar getiriyoruz. Tüm resmi bayramlar dahil yıkama hizmetini sunuyoruz.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir