Çişli koltuk yıkama fiyatları

koltuk yıkama

Çişli Koltuklarınız İçin Kesin Çözüm

Ev ve işyerlerimizin en önemli parçalarından olmakta olan koltuk takımlarınız, çekyatlarımız istenmeyen kazalar sonucunda büyük hasarlar alabilmektedir. Küçük kazalar ile kirlenebilmekte olduğu gibi bebeklerimiz, küçük çocuklar ve ya evcil hayvanlarımız tarafından en çok başımıza gelen çiş kaçırmalar sonucunda pek hoş olmayan kirlenmeler oluşmaktadır.

Koltuk ve çekyatlarımızda oluşmakta olan bu kirlenmelerin temizlenmesi oldukça sorunlu bir temizlik olmakta kendi imkânlarınız ile tam olarak kurtulmak bazen mümkün olmamaktadır. Özellikle çişli koltuk yıkama ve temizleme işlemleri oldukça sinir bozucu ve uğraştırıcı olabilmektedir. Bu kirlilik birçok mikrop ve bakterinin oluşumuna olanak sağlamakta, birçok hastalığa neden olmaktadır.

Temizlenmeyen Çekyat Ve Koltuklarımızın Oluşturduğu Tehditler

Günlük hayatlarımızda yapmış olduğumuz kazalar ile ve ya zaman içerisinde kirlenmekte olan koltuk ve çekyatlarımız genel olarak yüzeysel temizlik ile geçiştirilmemesi gerekilmekte olan bir işlemdir. Hayatımızın büyük bir bölümünde kullanmakta olduğumuz bu eşyalarımızda oluşan kirlenmeler insan sağlığı için büyük tehditler oluşturmakta birçok zararlı canlının eşyalarımızda yaşamasına izin vermektedir. Bu zararlı canlılardan bazıları şunlardır:

  • Mite
  • Mantar
  • Bit
  • Pire

Gibi birçok zararlı canlıya ayrıca haşere ve böceklerinde yaşam alanlarımızda yaşama olanağı vermektedir. Birçok hastalık ve rahatsızlığa neden olmakta olan bu canlılar meyve suları, yemek artıkları ve ya çiş lekeleri ile kirlenmiş koltuklarımızın tam temizlenmemesinden dolayı meydana gelmektedir. Örneğin çişli koltuk yıkama işlemi sırasında yüzeysel olarak temizlik işlemi yapmış olsak bile koltuğunuzun içerisine işlemiş olan kiri giderememekte ve sağlığınız için büyük tehditler oluşmasına neden olmaktadır.

Kaliteden ve hijyenden ödün vermeyen temizlik şirketimiz sizler için sunmuş olduğu temizlik hizmetleri ile kesin ve garantili çözümler sunmaktadır. Deneyimli ve uzman personelimiz koltuklarınızda oluşan tüm kirlenme işlemleri itina ile temizlenmekte, çişli koltuk yıkama gibi sizler için zorluk oluşturan işlemler kolaylıkla halledilmektedir. Koltuk ve çekyatlarınız için hijyeni sağlamada kesin adres olmakta olan Mistem temizlik firmamız sizler için ekonomik çözümler sunmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sistemimiz ile sizlerin memnuniyetini sağlamak ve kirli koltuklarınız ve çekyatlarınızı temizlemek için hizmetinizdeyiz.

 

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir