Dezenfektanlı koltuk temizleme hizmeti ve fiyatları

Dezenfektan katkılı koltuk yıkama

Dezenfektanlı koltuk temizleme

Evlerimizin temizlik ihtiyaçları her geçen gün değişmektedir. İçinde bulunduğumuz bu günlerde ülkemizi saran virüs temizlik ezberlerimizi değiştirecek cinsten. Bizde bununla ilgili bazı önlemler alarak hizmet vermeye başladık. Koltuklarınızı zaten antibakteriyel olarak temizliyorduk fakat kullandığımız ürünlerin Corona Virüs e karşı etkisi bulunmadığından dolayı bazı değişik ürünler kullanılarak hizmet vermeye başladık. Artık koltuklarınızı yıkarken dezenfektan katkılı koltuk temizleme ürünleri kullanıyoruz. Bu sayede koltuklarınızı Corona virüsten arındırıyoruz. Bu işlem sadece bir virüse yönelik değildir. Tüm virüs ve bakterilere karşı etkili yıkama yaparak koltuklarınızı temizliyoruz.

Dezenfektan katkılı koltuk yıkama

Dezenfektan katkılı koltuk yıkama

Koltuklar ne zaman kurur?

Koltukları yıkadığımız makinelerimiz ev tipi makineler ile kıyaslanamayacak kadar Profesyoneldir. Emiş gücü yüksek özel vakumlarla üretilmiş bu makineler koltuğunuz yıkanırken verilen suyu %95 oranında geri almaktadır. Koltukta sadece %5 oranında su kaldığından dolayı koltuğun kuruma süresi oldukça kısadır. Tabi burada mevsim şartları da çok önemlidir. Yaz aylarında 3-4 saatte kuruyan koltuklar kış aylarında 6-8 saat arasında kuruyarak kullanılabilir hale gelmektedir.

Yıkanan koltuk kusar mı?

Sorunun cevabı çok basit. Düzgün yıkanan koltuk kusmaz. Bir koltuk yıkandığında içinde kir bırakılırsa koltuk kururken bu kir yüzeye çıkar ve kusar. Düzgün temizlenen ve kiri emdirilerek durulanan koltukların kusma ihtimali hiç yoktur. Sonuçta mantık olarak ta kir kalmadığında kusma ihtimali de olmamaktadır.

Tüm lekeler çıkar mı?

Bazı müşterilerimiz maalesef koltuklarında bulunan lekelere amatörce müdahalelerde bulunmaktalar. Ağartıcı ürünler kullanarak leke çıkarmaya çalışıyorlar. Bu koltukta kalıcı lekeler bırakabilir. Bu nedenle koltuğun kumaşını tanımadan, kullandığınız ürünün kumaşta nasıl bir tepkime vereceğini bilmeden koltuklarınızdaki lekelere müdahala etmeyin.

Üzerinde oynanmamış tüm lekeler çıkar. Yeter ki bilinçsiz işlemler yapılmamış olsun. Leke çıkarma konusunda uzmanlaşmış ekiplerimiz eğitimlerini https://istanbulkoltukyikama.com/ bünyesinde almaktadırlar.

 

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir