En Zorlu Lekelerde Uzman Çözümü

koltuk

Bilindiği gibi ev işleri ve ev temizlikleri yapılan en zor işlerden birisidir. Özellikle ev hanımlarımızın zorlandığı ve baş edemediği durumların başında ise koltuk temizlikleri yer almaktadır. Koltuklar hem pahalı hem de yeri geldiğinde manevi değerleri barındırdığı için çok dikkatli hareket etmek gerekir.

Sizlere bu konuda yardımcı olabilecek en başarılı ekiplere sahip firmamız ile tüm koltuk ve kanepe gruplarınızı kumaş özelliklerine göre temizleyerek kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Bayanların ve ev yardımcılarının yapmış oldukları yanlışları düzeltmek ve deformasyon olmuş ürünlerin tamamına genel bakım uygulayarak rahatsız edici koku ve nemden kurtarmaktayız.

Her temizliğin ve bakımın kendine göre kuralları olduğu için özellikle oturma gruplarında buna çok dikkat etmek gerekir. Dokunun ıslak kalmaması ve kumaşın solmaması için özel leke ilaçları kullanılarak yapılan bakımlar sonucu koltuklarınızın yeni ve temiz yüzlerine kavuşabilirsiniz. İster eviniz için isterseniz de iş yeriniz için tüm bakım ve temizlik hizmeti verilmektedir. Lekelerden kurtulmanın tek adresi koltuk yıkama servisidir.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir