Ev, araç, işyeri koltuğu yıkama

Ev işyeri araç koltuğu yıkama

Ev, araç,işyeri koltuğu yıkama

Koltuklar insanın olduğu her alanda kullanılan en gerekli eşyalarımızdandır. Çeşitli faktörler koltuklarımızı kirletir. Temizlenmeye ihtiyaç duyduklarında Profesyonel ellere teslim edilmesi gerekir. Koltuk yıkama işi özel ürünlerle yapılması gereken bir işlemdir. Ev koltukları, araç koltukları, işyeri koltukları hepsi ayrı şekillerde kumaşlarına uygun metodlarla yıkanmaktadır.

Ev işyeri araç koltuğu yıkama

Ev işyeri araç koltuğu yıkama

Ev koltuğu yıkama

Ev koltuğu çeşitli kumaşlarla üretilebilmektedir. Gelişen teknoloji koltuk kumaşlarına da farklılıklar getirdi. Eğitimli firmalar tüm koltuk kumaşlarını tanır ve kumaşa uygun yıkama metodları geliştirir. Bu metodlar koltuk kumaşına uygun şampuanlar üretilerek hayata geçirilir. Bu şampuanlar her kumaşa uygun değildir. Bunu bilerek işlem yapılması gerekmektedir. Amatörce yapılan müdahaleler koltuk kumaşına geri dönüşü olmayan zararlar verebilmektedir. Evde koltuk yıkama ihtiyaçlarınız için firmamız her zaman yanınızdadır.

Koltuk yıkama

Koltuk yıkama

Araç koltuğu yıkama

Yüksek oto kuaför fiyatlarından sıkılmadınız mı? Biz farklı bir yol geliştirdik. Bu işi daha ekonomik nasıl çözebiliriz düşüncesi ile yol alarak kapı önünde araba koltuğu yıkama hizmetini hayata geçirdik. Bu sayede dükkan kirası ödemeden ve bunu sizlere yansıtmadan ekonomik fiyatlarla araç oto kuaför işlemini sağlamayı başardık. Servislerimiz sizin belirlediğiniz yerlere gelerek arabanızı temizliyorlar. Bu temizlik hizmetinden memnun kalmanızı garanti ediyoruz. Aksi halde ücret talebimiz olmuyor. Sizde detaylı bir şekilde arabanızın iç döşemelerini temizletmek istiyorsanız iletişim numaralarımızdan bizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Araç koltuğu yıkama

Araç koltuğu yıkama

İşyeri koltuğu yıkama

Bazı işyerleri mesai saatlerinde çalışma sağlarken bazıları vardiyalı olarak 7/24 esasına göre hizmet verirler. Bu çalışma sürelerinde ofis ve işyeri koltukları yoğun kullanıma maruz kalırlar. Bu olay kirlenmelerine neden olmaktadır. Zaman zaman kullanımdan dolayı bazı zamanlarda üzerinde yemek yada atıştırmalık bir şey yendiğinde ya da bir içecek içilip döküldüğünde de kirlenebilir ya da lekelenebilirler. Bu gibi durumlarda Profesyonel hizmet almak sizin için en uygunu olacaktır. 7/24 esasına göre çalışan servislerimizle günün dilediğiniz saatinde koltuk temizleme hizmeti alabilirsiniz.

Uzman personellerle KOLTUK YIKAMA hizmeti için hemen bizi arayın.

Koltuk yıkama hizmet bölgeleri

İstanbul genelinde bir çok ilçe de koltuk bakımı ve temizliği hizmeti verilmektedir. İlçelere servisler açmamızın en büyük nedeni sizlere ekonomik olarak en uygun fiyattan hizmet verebilme isteğimizdendir. Yakıt fiyatlarından bu şekilde tasarruf ederek sizlere uygun fiyatlı hizmeti sağlarız. Arnavutköy koltuk yıkama şubemiz en yeni şubelerimizden bir tanesidir. Bu şubemiz etraftaki tüm ilçelere de aynı fiyattan hizmet sunmaktadır. Hizmet veren servislerimizden bir diğeri Beşiktaş koltuk yıkama ismi ile hizmet vermektedir. Tüm şubelerimizden dilediğiniz zaman koltuk temizleme hizmetini sorunsuz bir şekilde alabilirsiniz.

Koltuk yıkama hizmeti

Koltuk yıkama hizmeti

 

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir