İstanbulkoltukyikama.com hakkında bilgiler

istanbul koltuk yıkama

İstanbul Koltuk Yıkama

Bu yazımız da size istanbulkoltukyikama.com web sitesi ile ilgili bilgiler vereceğiz. İstanbul koltuk yıkama firması kendisini leke avcısı olarak tanımlamaktadır. Bu yazı da size lekeler ver yıkama hakkında  bilgiler vermeye çalışacağız.

istanbul koltuk yıkama
istanbul koltuk yıkama

Oje Lekesi nasıl çıkar

Koltuktan oje lekesi nasıl çıkar hakkında bilgi alabilmek için ilgili web sitesini ziyaret edebilirsiniz. İstanbul koltuk yıkama alanın da isim yapmış, verdiği hizmetler ile kendini ispatlamış bir firmadır. Uzun yıllardır bu sektörde hizmet vermektedir. Bu kısa tanıtımdan sonra konumuza dönebiliriz. Oje lekesini evde kendi imkanlarınız ile çıkarabilirsiniz. Ama bu işlemi gerçekleştirebilmek için azami hassasiyet gösterilmesi gerekmektedir. Oje nin en büyük çıkarıcısı bilindiği üzere aseton dur.

oje lekesi nasıl çıkar
oje lekesi nasıl çıkar

Asetonu yalnızca oje olan bölgenin üzerine dökmeniz gerektiğini unutmayınız. Dışarı taşmaması büyük önem taşımaktadır. Asetonlanan oje lekesi 1 dakika içinde erimeye başlayacaktır. Hassas bir kazıyıcı ile kumaşa zarar vermeden ojeyi ayırmalısınız. Oje lekesini söktükten sonra koltuğu uygun bir deterjanla silebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için ilgili web sitesiniz ziyaret etmenizi öneririz.

Bağcılar koltuk yıkama

İlgili firmanın şubelerinden bir tanesi bağcılar da bulunmaktadır. Bağcılar ve çevresine koltuk temizleme hizmeti verilmektedir. Aktif olarak 3 servis ile haftanın 7 günü hizmet verilmektedir. Bağcılar koltuk yıkama şirketi verdiği hizmetler ile müşterilerinin yüzünü güldürmektedir. Ekonomik fiyatlarla vermiş oldukları hizmete bizler de kefiliz. Koltuk yıkama hizmetlerinin yanı sıra çeşitli hizmetlerde verilmektedir. Buna örnek sandalye yıkama, stor perde yıkama ve yatak yıkama hizmetleridir. Firmanın fiyat listesini kontrol ederek dilediğiniz hizmeti satın alabilirsiniz.

bağcılar koltuk yıkama
bağcılar koltuk yıkama

Ataşehir koltuk yıkama

İstanbul’un en hızlı gelişen ilçelerinden biri olan Ataşehir bölgesine de hizmet sunulmaktadır. En yoğun talepler bu bölgeden geldiği için en geniş servis ağına Ataşehir bölgesi sahiptir. Ataşehir koltuk yıkama hizmeti haftanın her günü verilmektedir. Fiyat politikası olarak diğer firmalarla denk gözükse de vermiş olduğu kaliteli hizmetle diğerlerinin çok üzerinde bir firmayız. Sizde koltuklarınızı güvenilir ellere teslim etmeyi düşünüyor iseniz hemen İstanbul koltuk yıkama firmasının Ataşehir sayfasını ziyaret edin.

ataşehir koltuk yıkama
ataşehir koltuk yıkama

Ümraniye koltuk yıkama

Ümraniye İstanbul’un en kalabalık yerleşimlerinden birine sahiptir. İstanbul koltuk yıkama, Ümraniye bölgesine de bir şube açarak hizmet vermeye başlamıştır. Hizmet almak oldukça kolaydır. İletişim numaraları bunun en basit yoludur. Bunun haricinde mail atarak ta hizmet talebinden bulunabilirsiniz. Son bir yol ise web sitesinde bulunan hizmet talep formunu doldurarak randevu alabilirsiniz. Koltuk, yatak, stor ve sandalyelerinizin temizliğinde tek yardımcınız. Ümraniye koltuk yıkama ya ulaşmak için 0216 460 12 39 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Ümraniye koltuk yıkama
Ümraniye koltuk yıkama

Araba koltuğu yıkama

Biliyor muydunuz? Araba koltuklarınızı evinizin önünde yıkatabilirsiniz. Nasıl mı? Hemen İstanbul koltuk yıkama firmasını arayın. Araç koltuğu yada oto koltuğu yıkatmak istiyorum diyin. Sizden adres isteyecekler. Nerede istiyorsanız oraya gelip Araba koltuğu yıkama hizmetini size sunacaklar. Daha detaylı bilgi onlarda:) Hemen arayıp hizmet talebinde bulunun.

Araba koltuğu yıkama
Araba koltuğu yıkama

Son olarak sizlerde firma iletişim bilgilerini paylaşmak istiyorum. İstanbul koltuk yıkama adındanda anlaşılacağı gibi tüm İstanbul a hizmet veriyor. Firma telefonu Avrupa yakası için: 0212 679 88 88

Anadolu yakası için: 0216 460 12 39

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir