Uzman Ekiple Her Türlü Koltuk Lekesinden Kurtulun

koltuk

Koltuklarınızda görmeye alışık olduğunuz her türlü leke için garanti temizlik vaat eden firmamız ile yeni yüzlere sahip koltuklarınıza kavuşabilirsiniz. Çıkarması zor olmakla birlikte kendi başımıza yaptığımız temizlik sonucu lekeleri daha çok kumaşa işlemekteyiz. Bunların düzelmesi ve kumaşın kendi rengine dönmesi ise sadece uzman kişiler tarafından yapılabilir.

Riske girmeden ve derinlemesine işlemiz tüm lekeleri özel koltuk leke çıkarıcı ilaçlarımız ve yıkama makinalarımız sayesinde çıkarıp tertemiz yüzleri sizlere hediye etmekteyiz. Uygun rakamlara ve zaman kaybı yaşatmadan kısa sürede istediğiniz adette koltuklarınızı evinizden alarak özel yıkama servislerimizde hem temizliyor hem de kurutuyoruz.

Koltuklar kumaş dokularına göre temizlenmeli ve yıkanmalıdır. Her kumaşa leke çıkarıcı uygulanmadığı için kimi zamanlarda da yıkama dahi kabul etmemektedir. Her şeyden haberdar ve kaliteli çalışmalar sonucu koltuk gruplarına göre temizlik uygulamaktayız. Bir telefonla kapınıza kadar gelerek beklediğiniz ve sahip olmak istediğiniz görüntüye bir adım daha yakın olabilmenizi sağlamak umudu ile yıllara meydan okuyan tecrübelerimizi kullanarak sizleri memnun etmekteyiz.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir