Yerinde halı yıkama fiyatları

Koltuk YIkama

Yerinde Halı Yıkama

Halılarımız her zaman ayak bastığımız -ki çoğu zaman da ayakkabılarımızla- içinde her türlü tozu kiri ve mikrobu barındıran en çabuk kirlenen eşyalarımızdan biridir.

Bazı zamanlarda halı yıkatmak istediğiniz zaman evden ilgili halı yıkama firmasının gelip, halılarınızı alıp götürmesini ve en iyi ihtimalle bir haftaya yakın zaman sonunda getirmelerini bekleyecek kadar zamanınız olmayabilir. Böyle zamanlarda yerinde halı yıkama hizmetinden yararlanmak yerinde olacaktır.

Yerinde halı yıkama tüm halılar için ama özellikle evden daha büyük yerlerde döşenmiş halıfleks gibi halılarının temizliğinin yapılması için tercih edilen bir hizmetidir.  Bu yerler cami, otel ve yurt gibi çok insan barındıran yerler olabilir.

Firmamızın bu anlamdaki hizmetlerinden birisi de yerinde halı yıkama hizmetidir. İşinde uzmanlaşmış ekibimiz ile modern makineler ve kimyasal olmayan anti bakteriyel ürünler kullanarak halılarınızı ilik günkü haline getirmekteyiz.

Yerinde Halı Yıkamayı Nasıl Yapıyoruz?

Halılarınızı yerinde yıkatmak istediğinizde firma olarak size en iyi hizmeti sunmak için türlü incelemeler yapıp uygun ürünlerle temizleme yapılmasını sağlıyoruz. Bu amaç için şu sırada ilerliyoruz.

  • Halınızın cinsi kullanıldığı kumaş- yün kontrol ve tespit ediliyor. Bazı özel halılar (İran Halısı gibi) değişik metotlarla temizleniyor.
  • Yüksek emiş gücü olan makinelerimiz ile halınız derinlemesine vakumlanır; toz ve kirden temizlenir.
  • Belirlenen yıkama ürünler ile halınız yıkanır.
  • Lekeler belirlenip, bu alanlara özgü leke çıkarıcılar kullanılarak lekeler çıkarılır.
  • Halılarınız su ile durulanır. Son aşamada halılarınız yeniden makinelerimizle vakumlanır,
  • Kurutulması sağlanır.

Halılarınızı Güvenle Bize Emanet Edebilirsiniz

Sağlıklı olmanın ön koşullarından biri de temizliktir. Bulunduğumuz, yaşadığımız yerin temiz olmaması demek bizim de sağlıklı olmamamız anlamına gelir. Bu sayede yerinde halı yıkama hizmetiyle size hem temizlik hem de sağlık sunuyoruz.

Halılarınızı yıkarken, en kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet sunmak birincil hedefimizdir. Hedefimize ulaşırken müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.  Müşteri devamlılığını sağlamak amacıyla zaman zaman sizlere çeşitli kampanyalar sunuyoruz.

Halılarınıza uygun kaliteli ürünleri kullandığımızdan dolayı halılarınıza zarar vermeden temizlenmesini sağlıyoruz.

İstanbul’un gelişmiş servis ağımızla her ilçesine en uygun fiyatlı tarifelerimizle ve uzman kadromuz ile hizmet veriyoruz.

 

 

 

 

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir